Ürün Konseptimiz

Standart cilt bakım ürünlerinden sıkıldınız mı? Ürünleri kullandıktan sonra Ürünleri kullandıktan sonra yeterli verimi almadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Ürünlerin içerikleri hakkında yeteri kadar bilgilendirilmiyor musunuz?

Bütün bu soruların aklınızı karıştırdığını ve sizde güvensizlik oluşturduğunu biliyoruz. Böyle sorunlar yaşamamanız için gerçekten doğal ve kaliteli ürünleri Capoxil markamız altında sizlere sunuyoruz. Ve bunu yaparken ürünlerimizin içeriğini ve içindeki maddelerin işlevlerini herkesin rahatlıkla anlayabileceği bir dille aktarıyoruz. Böylece kullanmış olduğunuz ürünü, kısa bir süre inceledikten sonra içeriğini ve ne gibi etkiler yaptığını anlamanızı sağlıyoruz.

Güven Odaklı Üretim Anlayışımız

Capoxil olarak ürünlerimize tamamen güveniyoruz, ne yaptığımızı biliyor ve bununla saf kalite talebine cevap veriyoruz. Bu durum zaman zaman karmaşık olsa da, ürünlerimizle bizi anlamanızı sağlıyoruz. Ürünlerimizi geliştirirken;

 • Hayvanları seviyor ve onların üzerlerinde testler yapmıyoruz.
 • Bitkisel ve saf olan ürünlerimizde, alerjisi olanları da dikkate alıyor ve kokusuz olmalarını sağlıyoruz.
 • Üretimin hiçbir aşamasında insan sağlığı ve doğa için zararlı olan mineralleri kullanmıyoruz.
 • Ürünlerimizde sizin de ihtiyacınız olmayan dolgu maddelerine yer vermiyor ve cildinizi koruyoruz.
 • Paraben ve benzeri yapay koruyucuları kesinlikle ürünlerimizde kullanmıyoruz.
 • Endüstriyel plastiklerde ürünlerimizde yer vermiyor, onları dikkate dahi almıyoruz.
Üretim Süreci ve Etkiler

Parayla satın alınamayacak unsurlardan birisinin güven olduğunu biliyor ve bize güvenmenizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten Capoxil markasını tamamen insanların güveni üzerine inşa ettik. Üretim sürecinin başından sonuna kadar her aşamada size gerekli bilgilendirmeyi yapıyor ve ürünlerimizin tam olarak ne işe yaradığını anlatıyoruz. Bu sürece dermatologlar ve eczacıları da dâhil ediyor ve cilt sağlığınız için büyük bir titizlik gösteriyoruz. Bütün bunlar sayesinde yüksek kaliteli, saf ve sadece bakım odaklı ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimizin üretim süreci ve etkilerine ilişkin şunları sizinle paylaşabiliriz:

 • Biyolojik olarak parçalanabilen maddeleri kullanıyoruz.
 • Ürünlerin içeriğinde yer alan maddelerin neredeyse tamamı, doğal olarak yetişen veya organik tarım sonucu üretilen ürünlerdir.
 • Ürünlerin büyük kısmının içerisinde Aloe Vera suyu bulunur.
 • Koku ve boya gibi yapay maddeler kullanılmaz.
 • Paraben ve benzer koruyucular içeriklere dahil edilmez.
 • Mineral yağlar, üretimin hiçbir aşamasında yer almaz.

Kısacası Capoxil olarak hem üretim hem de kullanım sürecinde sizi, cildinizi, sağlınızı, doğayı ve iklimi düşüyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Gerçek Anlamda Saf Bir Ürün

Capoxil saflığı fazlasıyla önemser. Üretim sürecinde ve ürün içeriklerinde dikkat ettiğimiz hususlardan birisi saflıktır. Ancak bu ifadeyi öylesine değil, gerçek anlamda kullanıyoruz. Ürün içeriklerimizin olabildiğince saf, nereden geldiği belli olan maddelerden oluşmasına dikkat ediyoruz. Üretim sürecinde prensip olarak yapay koku ve etki oluşturan endüstriyel ve kimyasal maddeleri kesinlikle kullanmıyoruz. Ürünlerimizin dışardan çekiciliği olmasını sağlamak için cildinizi ve sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz.